Vinný sklep

Rodinné vinařství ze Zaječí

Andrea Herůfková - tel.: +420 723 63 66 31, sklep@vinarstviherufek.cz

Posezení ve vinném sklepě

Vážení milovníci dobrého vína,

v našem vinném sklepě jsme si pro Vás dovolili připravit k ochutnávce přívlastková a jakostní vína z Velkopavlovické oblasti. Tyto vína pěstujeme na rozloze osmi hektarů, v mnoha odrůdových a výrobních variantách, které produkujeme přírodní tradiční cestou a v souladu se současnými ekologickými trendy.

Díky vápencovým spraším kraje z Podpálaví mají naše vína typickou nezaměnitelnou chuť a dosahují vynikajících kvalit. Tyto vína Vám pak společně s naší krajovou domácí kuchyní umožní zažít nevšední kulinářské a degustační zážitky.

K tomuto účelu je pro Vás připraveno posezení v „presůzu“ s kapacitou čtyřiceti hostů a venkovní posezení s přírodním grilem a rozsáhlou terasou. Vína pak můžete ochutnat přímo ze sudů v rozsáhlých sklepích našeho vinařství.

V blízkosti sklepa se pak nachází Moravské vinařské cyklostezky, které Vám umožní navštívit náš překrásný kraj pod Pálavou, tak bohatý na kulturní, historické a přírodní krásy. Po náročném dni jsou Vám pak k dispozici moderně, avšak útulně zařízené pokoje a apartmány našeho penzionu.