Ubytování
Naše pokoje

Rezervovat ubytování

Celková kapacita penzionu je 30 osob včetně přistýlek. Ubytovat se můžete v pokojích i apartmánech se samostatným sociálním zařízením. Penzion disponuje celkem 10 pokoji a apartmány. 7x dvoulůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový apartmán se dvěma pokoji, 1x pětilůžkový apartmán se dvěma pokoji, 1x dvoulůžkový apartmán.
Všechny pokoje i apartmány jsou klimatizované a každá koupelna je vybavena fénem na vlasy. K dispozici je půjčovna i úschovna kol. Pro ubytované nabízíme možnost venkovního posezení v areálu penzionu. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku (varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí) a vnitřní posezení.
Parkování je zajištěno před penzionem. Ceny ubytování jsou včetně snídaně. Pro milovníky vína nabízíme možnost řízené degustace vín ve vinném sklepě až pro 40 osob.

CHECK-IN
od 16 hodin
CHECK-OUT
do 10 hodin

V roce 2019 jsme rozšířili nabídku pro naše hosty o zcela nově postavený penzion, který navýšil naše ubytovací kapacity na 40 lůžek. Nyní Vám můžeme nabídnout odpočinek v sedmi dvoulůžkových pokojích a pěti apartmánech. Všechny naše pokoje a apartmány jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením s koupelnou – v každé z nich máme vysoušeč vlasů, takže si vlastní můžete klidně zapomenout doma.

V parných letních dnech jistě uvítáte úpravu teploty vzduchu ve všech interiérech penzionu klimatizací. K dalšímu zvýšení komfortu Vašeho pobytu u nás můžete využít i plně vybavené kuchyňky pro hosty – najdete zde varnou konvici, mikrovlnnou troubu, lednici a základní nádobí. Pohodlné vnitřní i vnější posezení je samozřejmostí. Každý krásný den u nás zahájíte bohatou a pestrou snídaní formou švédského stolu, kterou mají všichni naši hosté započtenu již v ceně ubytování.

Pro Vaše vozidla máme připraveno soukromé parkoviště přímo před vchodem do penzionu. Nabízíme rovněž i bezpečnou úschovu Vašich jízdních kol. Čtyřnozí miláčkové u nás nejsou vítáni, proto je nechejte odpočívat doma. Děkujeme za Vaši přízeň a srdečně se těšíme na návštěvu!

Ubytování
Společné prostory

Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku (varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí) a vnitřní posezení.

Mikrovlnka

Konvice

Lednice

Vybrat pokoj

POZNEJTE NÁS OBRAZEM
Fotogalerie

Zábava
Kalendář akcí

Sledujte nás na sociálních sítích

Instagram

sociální sítě